Ubytovanie

Ubytovanie v domčekoch Tiny houses Tatry

Ponúkame ubytovanie v dvoch samostatných domčekoch v štýle "tiny houses".

Tiny houses Tatry

Tiny houses Tatry

Tiny houses Tatry

Olívia a Lavender

Domčeky Tiny Houses Tatry sa nachádzajú v obci Podtureň, v jej novej časti "Pod Modrou horou" na Liptove. Sú postavené na oplotenom pozemku o rozlohe 610 m2. Ubytovanie ponúkame v dvoch samostatných domčekoch postavených z dreva, situovaných vedľa seba na jednom pozemku. Sú plne vybavené pre čo najlepšie strávenie Vašej dovolenky. 

Každý domček má samostatný vchod, trávnik, vlastnú terasu, aj parkovacie miesto. Spolu ponúkajú ubytovanie pre 6-8 osôb. Drevu patrí aj interiér. Na ploche 18 m2 a 25m2 je k dispozícii obývací priestor s rozkladacou pohovkou a so satelitnou TV, jedálenská časť, plne vybavená kuchynka (chladnička, elektrický varič, mikrovlnná rúra, rýchlovarná kanvica, toastovač) je včlenená do obývacieho priestoru. 

Spálňové časti sú umiestnené v podkroví a v jednej spálni. V každom domčeku je k dispozícii kúpeľňa so sprchovým kútom, umyvadlom a wc. Pred domčekmi sú terasy, orientované juhozápadne. Pre hostí sú pripravené  vonkajší gril, drevené uhlie, kotlík na guláš, záhradné lehátka, turistické mapy, spoločenské hry. K dispozícii je internetové pripojenie WiFi.

Rezervácia priamo u nás:

Adresa

Brezová 641/8
033 01 Podtureň
Liptovský Hrádok
Slovakia

Kontakty

Email: tinyhousestatry@gmail.com
Telefón: +421  905 980600